Korisnici dnevnih centara iz više crnogorskih opština boravili su danas na Ski centru 1600 u Kolašinu, gdje su proveli dan ispunjen druženjem, igrom, pjesmom, smijehom i brojnim aktivnostima.
Izlet je okupio korisnike i predstavnike dnevnih centara iz Podgorice, Bijelog Polja, Berana, Plava, Mojkovca i Rožaja, što je ovom susretu dalo poseban značaj i dodatno doprinijelo atmosferi zajedništva.
Posebno oduševljenje izazvala je vožnja žičarom, koja je za mnoge korisnike predstavljala nezaboravno iskustvo i priliku da uživaju u prelijepom planinskom pogledu. U prirodnom ambijentu Kolašina, učesnici su imali priliku da se opuste, druže i provedu dan drugačiji od svakodnevice.
Tokom izleta organizovane su različite aktivnosti u kojima su korisnici rado učestvovali, a sve je proteklo u vedroj i prijateljskoj atmosferi, uz mnogo igre, pjesme i smijeha. Druženje sa korisnicima iz drugih centara dodatno je obogatilo cijelo iskustvo, omogućilo nova poznanstva i učvrstilo osjećaj povezanosti i podrške.
Druženje je upotpunjeno zajedničkim ručkom, nakon čega su korisnici nastavili da uživaju u razgovoru, pjesmi i opuštenom druženju.
Dan na Ski centru 1600 završen je sa mnogo lijepih utisaka, osmijeha i uspomena koje će učesnicima ostati u posebnom sjećanju.
samomevidi.me


Leave a Reply